Par mums

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādus maziem un vidējiem uzņēmumiem svarīgus pakalpojumus. Mūsu labi organizēto komandu veido dažādu nozaru profesionāli speciālisti, kuri augsti vērtē ikvienu klientu. Apvienojot atbildīgu attieksmi pret klientiem, tradīciju ievērošanu un jaunākās tehnoloģijas, esam spējuši radīt perfektu produktu, kas sevī apvieno grāmatvedības pārvaldības rīkus, krājumu pārvaldību, pārdošanas organizēšanu, regulāru un atkārtotu rēķinu izrakstīšanu, ar pārdošanu saistīto cilvēkresursu uzraudzību, tiešsaistes finanšu atskaišu veidošanu un palīdzību stacionāro iekārtu vadībā. Tomēr mēs piedāvājam ne tikai tālvadāmus virtuālos risinājumus. Pēc klientu pieprasījuma ir pieejamas dažādu veidu programmatūras, kas atbilst augstākās kvalitātes standartiem un kuras var uzstādīt darbavietās atbilstoši darbinieku skaitam. Iespēja piedāvāt plašu pakalpojumu klāstu nodrošina ekskluzivitāti un drošību, jo klienti vienmēr zina, ka saņems to, kas viņiem ir nepieciešams.

Prasmīgu profesionāļu komanda ar plašu pieredzi, kā arī pastāvīgi procesu uzlabojumi un elastība ļauj mums kļūt par uzticamu un spēcīgu partneri Jūsu uzņēmumam. Speciālistu komanda savā darbā izmanto uzkrāto pieredzi un ievēro tradīcijas, kā arī tai ir skaidri noteikti mērķi. Nepārtraukti jauninājumi un uzlabojumi dod mums iespēju efektīvi reaģēt uz tirgus izmaiņām. Esam apguvuši biznesa un grāmatvedības procesus, tādēļ spējam piedāvāt vislabāko produktu. Personiska uzmanība un komunikācijas prasmes ļauj skaidri identificēt klientu vajadzības. Viena no mūsu uzņēmuma galvenajām priekšrocībām ir elastība, tādēļ varam piedāvāt saviem klientiem papildu iespējas. Mēs augsti vērtējam mūsu klientu laiku, tādēļ piedāvājam produktus, kas vislabāk spēj apmierināt viņu vajadzības, pamatojoties uz viņu vēlmēm.

Mūsu klientu uzticība ir vislabākais novērtējums, kas stimulē izkopt tradīcijas un palīdz mums tiekties pretī uzlabojumiem.

Mūsu partneri

AMRO BALTIC © 2017 Visas tiesības aizsargātas