Kases sistēmas

Ekonomiskais
1
2
3
4
5
6
1

Svītrkodu skeneris

2

Tirdzniecības programma

3

Monitors un citi piederumi

4

Naudas lāde

5

Kases aparāts

6

Kases dators

Kases sistēma – Ekonomiskais tiek ir tirdzniecības programma saslēgumā ar kases aparātu. Tirdzniecības komandas tiek veiktas no programmatūras, savukārt kases aparāts tikai izdod čeku. Kā papildus perifērijas iekārtas var lietot svītrkodu skeneri, naudas lādi, magnētisko karšu lasītāju un citas iekārtas. Saslēgumam tiek izmantots populārākais kases aparāts CHD 3050. SMARTPOS noliktavas programma ir rīks, no kuras tiek veikts viss datu eksports uz kasi. Šāda tipa kases sistēmas ir viens no populārākajiem risinājumiem. Ekonomisks risinājums maza vai vidēja apjoma tirdzniecībai.

Īstenotie projekti

Kases sistēma apģērbu veikalā M50

M50 ir mājīgs, vietējā ražojuma apgērbu un aksesuāru veikals Rīgā, kurš vērsās pie mums ar lūgumu pēc sistēmas, kas nodrošināt pilnu noliktavas kontroli, atvieglotu inventarizācijas procesu nodrošināšanu un plašākām iespējām nodrošinātu klientu lojalitātes sistēmu veidošanu.

Standarts
1
2
3
4
5
6
7
8
1

Svītrkodu skeneris

2

Tirdzniecības programma

3

Pircēju displejs

4

Skārienjūtīgais monitors

5

Čeku printeris

6

UPS

7

Naudas lāde

8

Kases dators

SMARTPOS tirdzniecības programma saslēgumā ar sistēmu. Fiskālais bloks ir integrēts procesorā. Čeku druka tiek veikta uz tam paredzētā čeku printera, savukārt pirkuma dati tiek atspoguļoti uz pircēja displeja. Ideāls risinājums standarta vai liela apjoma tirdzniecības vajadzībām. Ar šo risinājumu Jūs iegūstas izvēles brīvību tādām perifērijas iekārtām kā termo printeris, pircēju displejs, monobloks, skārienjūtīgs monitors, svītrkodu skeneris u.t.t. Pateicoties tam, ka komplektācija sastāv no vairākām iekārtām, tās var arī brīvāk pielāgot kases galdam.

Īstenotie projekti

Kases sistēma Latvijas nacionālajā mākslas muzejā

Latvijas nacionālais mākslas muzejs mums bija kā izaicinājums kases sistēmai komplektācijā ar dažādām ārējām programmatūrām un papildiekārtām. Šī projekta ietvaros tika uzstādīta CHD FM POS kases sistēma saslēgumā ar biļešu printeriem un citam papildiekārtām. Biļešu kontrole tiek nodrošināta izmantojot portatīvos datu terminālus , savukārt biļešu uzskaite, apmeklējumu satistika, gidu uzskaite un citas specifiskas darbības modrošina īpaši izstrādāta biļešu tirdzniecības programmatūra.

kases sistemas
Viss vienā
1
2
3
4
5
1

Svītrkodu skeneris

2

Tirdzniecības programma

3

Čeku printeris

4

UPS

5

Naudas lāde

SMARTPOS tirdzniecības programma saslēgumā ar sistēmu – viss vienā. Čeku printeris, dators, skārienjūtīgais monitors un pircēju displejs ir integrēts vienā iekārtā. Ideāls risininājums ēdināšanas nozarei vai arī vietās, kur ir ierobežota darba virsma.

Īstenotie projekti

Kases sistēma kafejnīcā ROAD CAFE

ROAD CAFE galvenās prasības kases sistēmas izvelē bija ātrums, stabilitāte un mūsdienīgs vizuālais koncepts. Izvēloties kases sistēmu CHD 8700 tika īstenotas visas pasūtītāja vēlmes un prasības.

AMRO BALTIC © 2017 Visas tiesības aizsargātas